AKKAYA YAPI MÜHENDİSLİK

Firma Profili

Firma Profili

1993 yılında kurulan şirketimizin ana faaliyet konuları;,bina statik projeleri, bina deprem performans analizleri ve güçlendirme projeleri, bina güçlendirme inşaatlar ile teknik müşavirlik hizmetleridir.
Şirket müdürü,İnş.Müh.Aydın Akkaya dır. 1993 yılında kurulan şirketimiz, kurulduğu yıldan bu güne kadar, çok sayıda bina projelerini, inşaat taahüt işlerini, bina güçlendirme projeleri ve uygulamalarını başarı ile neticelendirmiştir.Sahip olduğumuz bilgi birikimlerimiz,teknik altyapı ve bilgisayar yazılımlarımız ile mühendislik ve inşaat sektöründe hizmetlerimize yoğun olarak devam etmektedir.
Faaliyet alanlarımız dahilinde, bizi tercih eden müşteri grubumuza daha nitelikli hizmet vermeye yönelik olarak,bilimsel ve akademik olarak araştırmalarımız devam etmektedir.Deprem Mühendisliği

Firmamız,özellikle 1999 yılı depreminden sonra, ağırlıklı olarak deprem mühendisliği alanında hizmetlerini sürdürmüştür.Çok sayıda bina deprem tetkikleri, bina performans analizleri , güçlendirme projeleri ve güçlendirme inşaatlarını başarı ile sonuçlandırmıştır.
Halen, deprem mühendisliği ve uygulamaları konusunda çalışmalarımız aktif olarak devam etmektedir.Kentsel Dönüşüm

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nın, 16/5/2012 tarih ve 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi hakkında kanun kapsamında, firmamız Lisanslandırılmıştır.


Lisans No:12T0152